Koncert Charytatywny – Kielce

6 września zapraszamy na koncert charytatywny w kieleckim Amfiteatrze „Kadzielnia”. Spełniamy marzenia chorych dzieci razem z fundacją Małgorzaty Kożuchowskiej. W koncercie udział wezmą takie gwiazdy polskiej estrady jak: Sylwia Grzeszczak, Piersi, Enej. Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOPtrendy Festival 2014

Najlepiej sprzedający się artyści roku 2013, czołówka młodych i niezwykle obiecujących wykonawców wyłonionych w konkursie „trendy 2014”, autorzy największych przebojów minionego roku, a także najlepsze kabarety w Polsce bez cenzury, oraz cieszące się dużym uznaniem widzów koncerty towarzyszące – tak w skrócie zapowiada się nadchodząca, dwunasta już edycja Sopot TOPtrendy Festiwal, która odbędzie się w tym roku w dniach 30 maja – 1 czerwca, w Operze Leśnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sylwia Grzeszczak w Szczecinie

Już 24 maja w Szczecinie wystąpi Sylwia Grzeszczak. Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która bije rekordy popularności, podbija listy przebojów, a jej półki uginają się pod ciężarem kolejnych nagród. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wromantic Festival 2014

Zapraszamy na Wrocmanbic Festival, który odbędzie się w dniu 22 czerwca 2014 na stadionie we Wrocławiu. Wystąpią takie gwiazdy jak: James Arthur, Sylwia Grzeszczak, natomiast gwiazdą główną festivalu będzie James Blunt. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dni Bystrzycy Kłodzkiej 2014

Już 4 maja zapraszamy na Dni Bystrzycy Kłodzkiej. Gwiazdą wieczoru będzie znana i lubiana Sylwia Grzeszczak. Serdecznie wszystkich zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dni Bytomia 2014

Zapraszamy na tegoroczne Dni Bytomia, które odbywać się będą w trzech częściach. Pierwsza część będzie w dniach 18 – 22 czerwca, druga część 29 – 31 sierpnia natomiast ostatnia część trzecia 5 – 7 września. Znany jest już program imprezy. Wiadomo także jakie gwiazdy wystąpią. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sylwester 2013/2014 – Gdynia

Już niebawem sylwester 2013/2014, w tym roku telewizja Polsat nie będzie transmitować imprezy sylwestrowej z Warszawy a z Gdynii. Podczas sześciogodzinnej imprezy wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk i wiele innych gwiazd. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sylwia Grzeszczak z zespołem

Zapraszamy na ekskluzywne koncerty Sylwii Grzeszczak z zespołem. Koncerty odbędą w pięciu miastach z okazji mikołaja, walentynek oraz z okazji dnia kobiet. Sylwia zagra w Bydgoszczy, Koszalinie, Elblągu, Zabrzu oraz we Wrocławiu. Imprezy odbywać się będą od 6 grudnia 2013 do 8 marca 2014 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów wokalistki. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dni Olesna 2013

W dniach 26 – 28 lipca 2013 roku odbywać się będą Dni Olesna. Gwiazdami które wystąpią w tym roku będą, Sylwia Grzeszczak oraz Ania Wyszkoni. Prezentujemy program wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP of the TOP Festival 2013

Już w 23 i 24 sierpnia 2013 roku odbywać się będzie Festival Top of the Top 2013. Festival odbywać się będzie w Operze Leśnej w Sopocie o godzinie 19:30. Więcej szczegółów dotyczących Festivalu oraz ceny biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sabat Czarownic Kielce – 2013

Już 22 czerwca 2013 roku odbędzie się wielki koncert promujący województwo Świętokrzyskie – „Sabat Czarownic”. Wystąpi wiele gwiazd, które zaśpiewają swoje największe przeboje. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dni Kątów Wrocławskich 2013

Od 1 do 2 czerwca 2013 roku będą się odbywać Dni Kątów Wrocławskich. Prezentujemy program imprezy. 

CZYTAJ WIĘCEJ