CHRIS NORMAN w Warszawie

Chris Norman – jeden z najbardziej twórczych i oryginalnych brytyjskich muzyków lat 70. i 80 – już 30 marca wystąpi na jedynym koncercie w warszawskiej Sali Kongresowej.  Legendarny wokalista grupy SMOKIE zaprezentuje nam utwory ze swojego najnowszego albumu „There and Back” jak również swoje największe hity takie jak „Midnight Lady”, „Baby I Miss You”, „Stumblin In” czy „Living Next Door To Alice”.

 

Po wielu udanych latach w grupie Smokie w 1982 roku Chris Norman postanowił rozpocząć karierę solową odnosząc nie mniejszy sukces. Jego album „Chris Norman The Hits” zawierający utwory z jego lat w grupie Smokie jak i solowej kariery (z dodatkowym nagraniem DVD live z Berlina z Acoutsic Tour 2007) został wydany w Lutym 2009 roku i osiągnął miano złotego. Na duńskich listach przebojów dotarł na 2. miejsce, a w Norwegii uplasował się na pozycji 7. W 2009 roku Chris Norman odbył odnoszącą sukces trasę koncertową w Europie i Australii. W Grudniu tego samego roku wokalista wydał live-DVD oraz płytę „Chris Norman The Hits!”. W 2010 roku odbył spektakularną trasę koncertową w Rosji. W Lutym 2011 roku jego album „Time Traveller” wyszedł w Danii od samego początku plasując się na 8. pozycji duńskich list przebojów. Singel z płyty noszący tytuł „Chasing Cars” również odnosił niemałe sukcesy na muzycznych listach. Najnowszy krążek artysty „There and Back” został skomponowany razem z jego wieloletnim przyjacielem byłym perkusistą Smokie Petem Spencerem.

Po nagraniu nowego albumu, w 2014 roku, rusza w trasę „There and Back” podczas której odwiedzi także Polskę dając jedyny koncert w Warszawie. Koncert tego legendarnego rockowego muzyka będzie nie lada gratką dla fanów Smokie jak i talentu samego Normana. Jego występy na żywo podbiły serca widowni w niejednym kraju, dzięki swojej pasji do muzyki i niesamowitemu głosowi sprawia, że każdy jego występ jest niezapomnianym przeżyciem.

 

 

Data: 30.03.2014 (niedziela)
Miejsce: Sala Kongresowa
Miasto: Warszawa
Godzina: 18:00
Bilety: 

  • Kategoria I – 259 zł
  • Kategoria II – 199 zł
  • Kategoria III – 169 zł
  • Kategoria IV – 129 zł
  • Kategoria V – 109 zł
  • Kategoria VI – 99 zł
Reklama:
Powiedz o nas znajomym:
Miejsca: