II Divo – Łódź 2014

Il Divo odniosło w Polsce wielki sukces. Ostatni koncert grupy, który odbył się w marcu tego roku w ERGO ARENIE, zgromadził ponad 8.000 widzów. Położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala była wypełniona po brzegi! Z kolei 12 listopada na polskim rynku ukazała się kolejna płyta Il Divo – „A Musical Affair” i od samego początku sprzedaży stała się bestsellerem! Zespół zagra w 2014 roku – 28 września w Łodzi.

 

Il Divo – zespół, którego płyty sprzedają się w Polsce w rekordowym tempie i który ma w naszym kraju tysiące fanów po raz kolejny wystąpi w Łodzi. Koncert odbędzie się 28 września 2014 roku w hali Atlas Arena. W trakcie koncertu Il Divo promować będzie swój najnowszy album „A Musical Affair”, który w Polsce już po kilku dniach sprzedaży stał się bestsellerem.

– To przy okazji promocji tego albumu zespół pojawi się po raz kolejny w Polsce. Nie mamy wątpliwości, że koncert będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczba fanów Il Divo w naszym kraju systematycznie rośnie -mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem tego wydarzenia. – Zespół po raz kolejny przygotowuje zupełnie nowy program. Warto już teraz zarezerwować sobie czas i zakupić bilety na wrześniowy koncert- zaprasza Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

 

Data: 28.09.2014 (niedziela)
Miejsce: Atlas Arena
Miasto: Łódź
Godzina: 20:00
Bilety: 

  • Kategoria I – 699 zł
  • Kategoria II –  —
  • Kategoria III – 290 zł
  • Kategoria IV – 225 zł
  • Kategoria V – 185 zł
  • Kategoria VI – 159 zł

 

[Źródło: Organizator]

 

Reklama:
Powiedz o nas znajomym:
Miejsca: