Metallica w Polsce!

Metallica ogłasza koncert podczas Sonisphere Festival 2014. Koncert odbędzie się 11 lipca 2014 roku na Stadionie Narodowym. 

WARSZAWA – 4 Grudnia 2013 – Metallica ogłasza, że zagra swój wybuchowy koncert na Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku!

Jako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje „Metallica By Request „, interaktywne doświadczenie koncertowe.

Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utorów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30 letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór! Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach.

„Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca ” powiedział Lars Ulrich. Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę!”

Data: 11.07.2014 (piątek)
Miejsce: Stadion Narodowy
Miasto: Warszawa
Godzina: —-
Bilety: w sprzedaży od 6 grudnia

mapka

[Źródło: eventim.pl]

Reklama:
Powiedz o nas znajomym:
Miejsca: